نتایج جستجو برای عبارت :

خب نمشه دیه!

عنوان رو اینطوری (با لهجه شیرازی) بخونید: khob namshe die! 
هر سری میگم برم اینو بنویسم اونو بنویسم. باز ک میکنم اینجا رو اصلا دیه حوصلم نمشه! D:
+دلم درد میکنه از صبح! 
+ امتحان عالی بود...
+ مقاومت خوبه!
+آموزش داره اذیتم میکنه. خیلی هم زیاد! 
+ مواد دندانی خیلی سخته. پاسی 12 است خاک تو سرش. پارسال 10-12 نفر افتادن. علوم پایهههه :(((
+ کاکوی عزیزم با هر نفسم به یادتم. اصلا مگه میشه نبود؟ 
+ خاله کوچیکه تو این وانفسا میخواد خواستگار بیاره... فدای دل خجسته همتون بشم م
دانلود آهنگ جدید محمدرضا غفوری به نام تو بیا
Текст песни to bia MohammadReza Ghafouri
منو تو یه نفریم نمیشه دور بشیم از همВы не можете отделить меня друг от друга
نمشه که بمونم بی تو یه لحظه همЯ не могу остаться без тебя ни на минуту
دله دیگه تقصیر دله دیگه اینجوری وابستم

ادامه مطلب
۱. [- ینی بچه خودمون خواستنی نمشه؟ + ملوم نی ..مامانش که خواستنیه اونم حتما میشه دیه:*] [+ دلم برات تنگ شده]
۲. قرمه سبزی مامان پز خوشمزه + یه عالمه عسل آبلیمو با آب جوش 
۳. فیلم lemony snickets: a series of unfortunate events ـو دیدم [یاد دوران مدرسه افتادم که چق عاشق این شخصیتاش بودم .. کتابخونه مدرسه چنتا از کتاباشم داش یکی در میون .. میرفتم میگرفتم میخوندم .. فهمیدم مث ک جدیدا یه سریالم براش تو netflix ساختن که چقدم بازیگراشو شبیه همی فیلمه انتخاب کردن] + فیلم how the grinch stole the c
 خانطومان چند روز بود برای پانسمان زخم پهلوش پیش ما می‌اومد، بهش میگفتیم برات کاور دارم درست سایز تنت، گرم و نرم. می خندید و اکثر اوقات از دستم در می رفت خدا میدونست که با دیدنش چه انرژی ما میگرفتیم، تو این گیر و دار چشمم خورد به انگشتر دستش، گفتم مومن تو که می خوای کورنت نوش جان کنی لااقل انگشتر و بده. راضی نمی شد. میگفت نمشه، تو اون مدتی که تا قبل از مرخصی آمدنش همش راجع به انگشترش حرف میزدم، از شهادت و انگشتر و سید ابراهیم، یه روز اومد اصلا ب
و اما یه عادت بد از من : من همیشه تو هر چی ( همه ی مواردی که هر شخصی تو زندگیش میتونه بهش فکر کن )  همشو میخواستم یکی که دائم فِک میکرد همه چی رو میتونه داشته باشه و هر روز هر روز به این موارد اضافه میشد بهش فکر میکرد تا این که بارها بارها شکست خورد ، شکست شکست شکست وفتی میگم شکست یعنی مرز جنون که چرا من نمیتونم همشو داشته باشم و این بسی برام رنج آور بود .و حال این روز هام زیاد به این سمتی هست که دارم مینویسم  این که دغدغه های فکریم در لحظه به چیزی ها

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

articles111